Kawan-kawan


New Group [NU'EST MEMBER ]


hello peeppsssss~ wahh, panjang taip tuh... hehe :)
AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! rasa nak jerit kuat kuat !!!
kat ni je boleh jerit pon, tapi jerit dalam hati lah kan ? 
kat luar tak leh jerit kuat-II.. nanti org kata kita gila pulak kan ?
nak jerit gak ? haaa, pergilah jerit kalau muka tuh tebal.. hehe.. 
sorry to say that.. gurau-II manja jek.. ngee~
aku jerit sebab, ada group baru.. cool kot dorang -.- *gila kau jerit sal tuh jek*
ahh, ada aku kesah.. nak jerit jgak.. LOL, mmg tak tahu malu betul.. =.="
dorang nih boleh dikatakan group barulah, tapi dorang dah masuk dalam beberapa live gak lah..
antaranya jadi backup dancer masa live After School, jadik CF dan jugak masa mv After School.. 
agak-II korang boleh agak tak group aner ??
ok-II aku terus terang :
mereka ialah..... Group NU'ESTtttt !!!!! i like them.. :)
korang nak kenal lebih lagi tak ?? 
okeh jom !

NUEST (NEW EAST)



Stage name : JR (Stands For Junior Royal)
Real name : Kim Jonghyun (김종현)
Birth Date  : 8th June 1995
Position     : Leader, Rapper , Dancer
Facts         : One of the most popular in group 
                  :the rapper for After School's U-ie's Debut song "SokSokSok"


Name        : Aaron Kwak (아론콱)
Birth Date : 21th May 1993
Position    : Vocalist 
Facts       : Born and raised in L.A. California
                :  Oldest in the Group


Stage Name  : Baekho
Real Name    : Kang Dongho (강동호)
Birth Date     : 21st July 1995
Positions      :  Main Vocals
Facts           : (Nicknames) Play Ur Love Boy, Eyesmile, Juyeon's "Namcha Chingu" "Eyesmile Prince"
                    : Baek Ho Knows Kumdo (martial art descended from Kendo) and learned it for 7 Years


Name         : Hwang Min Hyun (황민휸)
Birth Date  : 8th August 1994
Positions     : Main Vocals, Center
Facts         : was a back-up dancer for After School Blue's "Wonder Boy" 
                  : nicknamed as "Shanghai Boy"


Stage Name  : Ren @ Len
Name            : Choi Minki (최민기)
Birth Date     : 3rd November 1995
Positions       : Mood Maker, Maknae (Youngest)
Facts            : was featured in the MV and Live performances of AS Blue's Wonder Boy
                     : gets mistaken as girl by people
                     : calls himself pretty
          

korang dah kenal ??? bagus bagus..
they are so...so... soooooo HOT !!!!!!!
 want watch their m/v ?? 


they make their debut with album [FACE] 
this is their first album and song.. :)
watch this with a great happiness and spirit !! huahuahua xD 
i like JR and Aaron.. they are so hot !





Thanks Baca!

 
This Template Was Made & Design With Love By Izzati Zakaria. All Right Reserved To Izzati.